200 zł

Przykładowe działania

Opinie o fotografie

Mam na swoim koncie wiele opinii od klientów i wiem, które są szczere i prawdziwe. Sprawdzę swoim okiem, czy opinie nie pochodzą od znajomych i postaram się je zweryfikować.

Analiza portfolio

Jeden z przyjemniejszych punktów. Wnikliwie przejrzę zdjęcia na stronie oraz wszelkich portalach społecznościowych aby ocenić ich autentyczność i stałość poziomu na jakim się znajdują.

Podstawową rzeczą jaką należy ocenić jest zabezpieczenie zdjęć już od czasu przyjazdu fotografa na zlecenie, po późniejsze archiwizowanie.

Sprawdzam!

 

Jestem w stanie pomóc Wam w sprawdzeniu rzetelności innego wybranego fotografa, jeśli mój termin jest zajęty. W dzisiejszych czasach rynek fotografii ślubnej jest przesycony fotografami amatorami lub "tanią siłą roboczą". Wielu z nich ma piękne strony internetowe i portfolio, ale niewprawione oko może nie zauważyć, że zdjęcia te są z sesji stylizowanych lub warsztatów i nie mają nic wspólnego z prawdziwym reportażem ślubnym. Sugerowanie się kilkoma zdjęciami może prowadzić do ogromnego rozczarowania. Dlatego, mając wiele lat doświadczenia w branży ślubnej, jestem w stanie zweryfikować autentyczność zdjęć już po wstępnej analizie. Pomysł na tę usługę pojawił się podczas wielu rozmów z moimi klientami, którzy często słyszeli o "problematycznych" fotografach. Inwestycja w opinię doświadczonej osoby może uchronić Was przed takim doświadczeniem i zagwarantować, że Wasze wspomnienia będą trwałe i piękne.

Patryk Olczak Fotografia

 

Fotografia ślubna i okolicznościowa Rzeszów, Kraków, Zamość, Lublin, Warszawa

Copyright 2017-2023 © Patryk Olczak Fotografia. All Rights Reserved

Regulamin | Polityka Prywatności

 

 

Telefon: 530-650-085

 

olczak88@gmail.com