Z roku na rok moje wymagania względem siebie i mojej pracy rosną. Tworzenie podsumowania stanowi dla mnie wyzwanie, gdyż muszę wybrać tylko kilka zdjęć spośród tysięcy wykonanych w ciągu roku. To praca, która pochłania czas, wysiłek i wymaga determinacji. Kiedy patrzę na te wyselekcjonowane zdjęcia, wiem, że było warto.
Podsumowanie to nie tylko wybór najlepszych fotografii, lecz także refleksja nad moją pracą, postępami i planami na przyszłość. To moment, w którym mogę zastanowić się nad swoim stylem, technikami, sprzętem i inspiracjami. To czas, kiedy mogę podziękować moim klientom za zaufanie i owocną współpracę.
Niektóre z tych zdjęć mogą emanować emocjami – radością, miłością czy szczęściem. Inne zaś mogą być bardziej artystyczne, abstrakcyjne lub symboliczne. Każde z nich posiada własną historię do opowiedzenia. Każde jest wyjątkowe i niepowtarzalne.
W tym roku, oprócz wyboru najlepszych zdjęć, zastanawiam się, co jeszcze mogę zrobić, aby udoskonalić swoją pracę. Fotografia jest moją pasją i sposobem na wyrażenie siebie. Zapraszam do zgłębienia mojego świata.

 

 

31/12/2023
2023!
Patryk Olczak Fotografia

 

 

Tel. 530-650-085

olczak88@gmail.com

 

Fotografia ślubna Rzeszów, Kraków, Zamość, Lublin, cała Polska

Copyright 2016-2024 © Patryk Olczak Fotografia. All Rights Reserved