21 stycznia 2018
Zimowa aura to odpowiednia pora na wykonanie sesji narzeczeńskiej Sabiny i Jarka. Podobno tego dnia nad Józefowem wystąpił front zokludowany powstały z połączenia zimnego powietrza oraz gorących serc Narzeczonych! :)  Niezastąpionymi pomocnikami w sesji okazały się przeurocze i szalone zwierzaki!
09 września 2017
Gosia zadzwoniła do mie z prośbą o wykonanie reportażu na swoim ślubie gdy już myślałem, że terminarz na 2017 mam zamknięty. Udało się jej wstrzelić praktycznie w jedyny wolny termin! Byłem zachwycony, ponieważ zdradziła mi, że sesja poślubna odbędzie się
02 września 2017
Nie był to "standardowy" ślub. Sesję wykonaliśmy tuż przed ślubem cywilnym w otoczeniu magicznego Rymanowa Zdroju. Natomiast samo wesele Natalia zwana Jadwigą oraz Rafał zorganizowali w cudownym miejscu jakim jest Zielony Domek. Był to jeden z najpiękniejszych lokali jakie miałem
12 sierpnia 2017
To było bardzo gorące wesele! Przepięknie wystylizowani Państwo Młodzi zorganizowali wspaniałą zabawę dla najbliższych. Młodzi weszli w nowe życie z ogromnym przytupem! Nic tylko pozazdrościć tak cudownego wesela! :)
05 sierpnia 2017
To był bardzo długi dzień. Darek mieszka ponad godzinę drogi od Kasi, co skutkowało moją wczesną pobudką. Droga nie stanowiła problemu, a przygotowania w Rudce przebiegły pomyślnie, następnie wyruszyłem do Kasi. Przygotowania do ślubu były niesamowite i bardzo skrupulatnie zorganizowane.
01 lipca 2017
Agnieszka i Mariusz zorganizowali dla gości perfekcyjne wesele. Oboje włożyli mnóstwo siebie, aby uczynić z tego wyjątkowego dnia bajeczną opowieść. Piękni Młodzi, piękna sceneria i cudowni goście. Było kompletnie :)
17 czerwca 2017
Radek i Marta Kasia Misztal... Gorące serca tych dwojga ludzi nie mogły przejść obok siebie obojętnie. Połączyło ich wspaniałe uczucie, które zostało sformalizowane na moich oczach :)
17 czerwca 2017
Z Sylwią​ i Łukaszem miałem przyjemność zacząć współpracę podczas sesji narzeczeńskiej. Praca z Nimi od samego początku była niesamowicie udana. Z ogromną niecierpliwością czekałem na ich ślub, aż wreszcie nadszedł ten dzień!
06 maja 2017
Ola i Michał trafili na cudowne okienko ze wspaniałą majową pogodą, podczas swojego uroczego wesela! Życzę Im równie wspaniałego wspólnego życia.
26 grudnia 2016
Na ślubie Oli i Mariusza znalazłem się dzięki poleceniu brata Pana Młodego. Historia dosyć niezwykła, ponieważ spotkałem Daniela całkiem przypadkowo w Rzymie, będąc tam na wakacjach. Właściwie był mi znany bardzo słabo, lecz na tyle dobrze, by zorientować się, że
15 października 2016
Sezon ślubny już prawie zamknięty! Był to wspaniały rok, który przyniósł mnóstwo doświadczenia, nowych, wspaniałych znajomości oraz motywacji do dalszych starań. W ubiegłą sobotę miałem szczęście uczestniczyć w wyjątkowym dniu dla Ewy i Macieja. Choć temperatura na zewnątrz wahała się
12 sierpnia 2016
Miałem szczęście fotografować owe wspaniałe wesele. Państwo Młodzi błyszczeli podczas sesji, która odbyła się w pięknym i ciągle przeze mnie odkrywanym Zamościu oraz wspaniałych ruinach zamku w Krupe.
11 października 2015
Było to moje pierwsze zlecenie tego typu w tym roku. Szkoda, że tak późno, bo pracowało mi się bardzo przyjemnie i życzę sobie więcej takich zleceń. Antek to bardzo grzeczny chłopiec, a jego rodzice, to przesympatyczni ludzie! :)
08 sierpnia 2015
Ci ludzie, to bardzo sympatyczna para. Iza jest Polką, James natomiast Anglikiem. Oboje są przepełnieni zmiksowaną polsko-angielską enegrią!

© Wszelkie prawa zastrzeżone dla Patrykolczak.pl - Patryk Olczak tel.530650085