25/03/2019

Zapraszam na moje pierwsze podsumowanie sezonu. Padło na 2018! Myślałem, że tego nie zrobię, a tu proszę. ;) Załapało się tutaj również kilka ujęć z początku stycznia 2019 i dlatego nazywam to podsumowaniem - podsumowaniem sezonu. Z całą pewnością był to bardzo pracowity okres, biorąc pod uwagę fakt, że sezon zaczął się w styczniu i.. zakończył również w styczniu, ale 2019 roku. Między prawie czterdziestoma ślubami moich klientów - musiałem znaleźć czas na życie prywatne: przeprowadzkę, budowę domu oraz co najważniejsze - własny ślub, tak WŁASNY! Wspanialszym uczuciem od stania za aparatem na ślubie, jest stanie przed nim :)

Ślub? Tak, polecam! :)

Ok, wróćmy do tematu. Jak już wspomniałem, ten okres był zdecydowanie ciężki, ale niezwykle produktywny i efektywny. Wesele goniło wesele, sesja goniła sesję, w międzyczasie wykonywałem również fotoreportaże  i fotorelacje z różnych imprez okolicznościowych, a zakres obowiązków i oferta została poszerzona o możliwość fotobudki ! Cały rok 2018 uważam za mega przełomowy. Pozwolicie, że nie będę wymieniał poszczególnych ślubów z uwagi na to, że wszystkie uczyły mnie czegoś nowego i każdy z nich był wyjątkowy. Poznałem wspaniałych ludzi, z którymi nadal utrzymuję świetne relacje, a przecież to jest najważniejsze. Wśród moich klientów znaleźli się między innymi: muzycy, sportowcy, fotografowie, policjanci, prawnicy, przedsiębiorcy, inżynierowie. Te wyjątkowe osoby pokazały mi wyjątkowe miejsca, o których nie miałem pojęcia, a za co jestem im ogromnie wdzięczny. Każde spotkanie obfitowało w masę ciekawych i pouczających historii. W moim odczuciu? Ta praca rządzi! :) Z uwagi na to, że wolę pokazywać swoją pracę, niż o  niej pisać - zapraszam do oglądania :)

P.S.

Dopiero po ułożeniu zdjęć do tego posta przyłapałem się na tym, że większość z nich, to czarno-białe klatki. Co ciekawe - w oddawanym materiale jest ich raptem kilka procent. Teraz wiem, że największym sentymentem darzę zdjęcia b&w. Z pewnością jest w nich wyjątkowa magia. 

Mój pierwszy raz w 2018!
Patryk Olczak Fotografia

 

 

Tel. 530-650-085

olczak88@gmail.com

 

Fotografia ślubna Rzeszów, Kraków, Zamość, Lublin, Warszawa

Copyright 2016-2024 © Patryk Olczak Fotografia. All Rights Reserved